Apple iPhone 11
Parametre Apple iPhone 11
Základné informácie
| Výrobca | Apple |
| Názov modelu | iPhone 11 |
| Označenia modelu | A2221 (Medzinárodné) A2223 (Čína, Hong Kong) A2111 (Medzinárodné) iPhone12,1 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 10. Septembra 2019 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 20. Septembra 2019 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €164 $170.70 £129.95 |
Dizajn
| Výška | 150.9 mm (5.94 palca) |
| Šírka | 75.7 mm (2.98 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 194 g (6.84 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Corning-Made Glass Rám: Hliník (7000 séria) Predná: sklo Corning-Made |
| Farby | čierna, Zelená, Fialová, Červená, Biela, Žltá |
| Odolnosť | Prachotesný a vodoodolný (ponoriteľný až do 2 m po dobu 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | Liquid Retina IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.1 palca |
| Rozlíšenie | 828 × 1792 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 326 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 79% |
| Maximálny jas | 625 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo odolné proti poškriabaniu |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Apple A13 Bionic |
| Počet jadier CPU | 6 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.65 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.65 GHz – Lightning 4x 1.6 GHz – Thunder |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Apple A13 Bionic GPU (4-jadrový) |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | NVMe |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 256GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | iOS 13.0, Možno aktualizovať na {0} iOS 26.4 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 12 MPx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokouhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Veľkosť snímača Dual-Pixel PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 12 MPx, ƒ/2.4, 13 mm, 120° ( Ultraširokouhlý ), 1/3.6" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | HDR (fotka/panorama) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | HDR, Stereofónny záznam zvuku |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 12 MPx, ƒ/2.2, 23 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.6" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
| Senzory | Senzor hĺbky/biometrický, SL 3D |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 3110 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Funkcie | Bezdrôtové nabíjanie Qi Káblové nabíjanie z 0–50 % za 30 minút (podľa špecifikácie) |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, LTE Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | Lightning USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Face ID Gyroskop Senzor priblíženia |
| Ďalšie funkcie | Apple Pay (certifikované Visa, MasterCard, AMEX) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 2.0 |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Apple iPhone 11
Video recenzie
Fotky Apple iPhone 11
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Apple iPhone 11?
Cena Apple iPhone 11 je €164 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Apple iPhone 11 uvedený na trh?
Apple iPhone 11 bol oficiálne predstavený Piatok, 20. Septembra 2019.
-
Je Apple iPhone 11 dostupný v obchodoch?
Áno, Apple iPhone 11 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Apple iPhone 11?
Apple iPhone 11 váži približne 194 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Apple iPhone 11?
Displej Apple iPhone 11 má uhlopriečku 6.1 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Apple iPhone 11?
Apple iPhone 11 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.