Apple iPhone 14 Pro Max
Parametre Apple iPhone 14 Pro Max
Základné informácie
| Výrobca | Apple |
| Názov modelu | iPhone 14 Pro Max |
| Označenia modelu | A2894 (Medzinárodné) A2651 (Spojené štáty americké) A2893 (Kanada, Japonsko) A2896 (Čína, Hong Kong) A2895 (Rusko) iphone15,3 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 07. Septembra 2022 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 16. Septembra 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €469.99 $459.63 £370 |
Dizajn
| Výška | 160.7 mm (6.33 palca) |
| Šírka | 77.6 mm (3.06 palca) |
| Hrúbka | 7.9 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 240 g (8.47 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Nerezová oceľ Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Zlatá, Fialová, Strieborná |
| Odolnosť | Prachotesný a vodoodolný (ponoriteľný až do 6 m po dobu 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Uhlopriečka | 6.7 palca |
| Rozlíšenie | 1290 × 2796 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 88.3% |
| Maximálny jas | 2000 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Ceramic Shield |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10 Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Apple A16 Bionic |
| Počet jadier CPU | 6 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.46 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 3.46 GHz – Everest 4x 2.02 GHz – Sawtooth |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Apple A16 Bionic GPU (5-jadrový) |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | NVMe |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 512GB 6GB RAM 1TB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | iOS 16.0, Možno aktualizovať na {0} iOS 26.4 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/1.28" Veľkosť snímača Dual-Pixel PDAF Optická stabilizácia s posunom snímača (OIS) 12 MPx, ƒ/2.8, 77 mm ( Teleobjektív ), 1.0 μm, x3 Optický zoom, 1/3.5" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 12 MPx, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultraširokouhlý ), 1.4 μm, 1/2.55" Veľkosť snímača Dual-Pixel PDAF TOF 3D LiDAR skener (hĺbka) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | HDR (fotka/panorama) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (až 60 fps), ProRes, Stereofónny záznam zvuku |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 12 MPx, ƒ/1.9, 23 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.6" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
| Senzory | Senzor hĺbky/biometrický, SL 3D |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4323 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 15 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Funkcie | Bezdrôtové nabíjanie MagSafe Bezdrôtové nabíjanie Qi2 (vyžaduje iOS 17.2 alebo novší) Káblové nabíjanie z 0–50 % za 30 minút (podľa špecifikácie) |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.3 |
| USB porty | Lightning USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Face ID Gyroskop Senzor priblíženia |
| Ďalšie funkcie | Apple Pay (certifikované Visa, MasterCard, AMEX) Núdzové SOS cez satelit (odosielanie/príjem SMS) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 2.0 |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Apple iPhone 14 Pro Max
Video recenzie
Fotky Apple iPhone 14 Pro Max
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Apple iPhone 14 Pro Max?
Cena Apple iPhone 14 Pro Max je €469.99 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Apple iPhone 14 Pro Max uvedený na trh?
Apple iPhone 14 Pro Max bol oficiálne predstavený Piatok, 16. Septembra 2022.
-
Je Apple iPhone 14 Pro Max dostupný v obchodoch?
Áno, Apple iPhone 14 Pro Max je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Apple iPhone 14 Pro Max?
Apple iPhone 14 Pro Max váži približne 240 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Apple iPhone 14 Pro Max?
Displej Apple iPhone 14 Pro Max má uhlopriečku 6.7 palca.
-
Podporuje Apple iPhone 14 Pro Max siete 5G?
Áno, Apple iPhone 14 Pro Max podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n77, n78, n79, n258, n260, n261.
-
Koľko fotoaparátov má Apple iPhone 14 Pro Max?
Apple iPhone 14 Pro Max má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.