Apple iPhone SE (2020)
Parametre Apple iPhone SE (2020)
Základné informácie
| Výrobca | Apple |
| Názov modelu | iPhone SE (2020) |
| Označenia modelu | A2298 (Čína) A2275 (Medzinárodné, Portoriko, Americké Panenské ostrovy) A2296 (Medzinárodné) iPhone12,8 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 15. Apríla 2020 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 24. Apríla 2020 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | C$178.92 $117.50 £77.99 €96.99 |
Dizajn
| Výška | 138.4 mm (5.45 palca) |
| Šírka | 67.3 mm (2.65 palca) |
| Hrúbka | 7.3 mm (0.29 palca) |
| Hmotnosť | 148 g (5.22 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Červená, Biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP67 |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 4.7 palca |
| Rozlíšenie | 750 × 1334 pixelov |
| Pomer strán | 16:9 |
| Hustota pixelov | 326 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 65.4% |
| Maximálny jas | 625 cd/m² |
| Ochrana displeja | Iónmi spevnené sklo |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Displej True-Tone Široká farebná škála |
Hardvér
| Čipset | Apple A13 Bionic |
| Počet jadier CPU | 6 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.65 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.65 GHz – Lightning 4x 1.6 GHz – Thunder |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Apple A13 Bionic GPU (4-jadrový) |
| RAM | 3GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | NVMe |
| Varianty | 64GB 3GB RAM 128GB 3GB RAM 256GB 3GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | iOS 13.0, Možno aktualizovať na {0} iOS 26.3 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 12 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Quad-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | Kontinuálne automatické zaostrovanie Digitálna stabilizácia obrazu Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | HDR, Časosúbové video |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 7 MPx, ƒ/2.2 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 1821 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 7.5 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
| Funkcie | Bezdrôtové nabíjanie Qi |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | Lightning USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
| Ďalšie funkcie | Systém Apple Pay |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Apple iPhone SE (2020)
Video recenzie
Fotky Apple iPhone SE (2020)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Apple iPhone SE (2020)?
Cena Apple iPhone SE (2020) je €96.99 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Apple iPhone SE (2020) uvedený na trh?
Apple iPhone SE (2020) bol oficiálne predstavený Piatok, 24. Apríla 2020.
-
Je Apple iPhone SE (2020) dostupný v obchodoch?
Áno, Apple iPhone SE (2020) je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Apple iPhone SE (2020)?
Apple iPhone SE (2020) váži približne 148 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Apple iPhone SE (2020)?
Displej Apple iPhone SE (2020) má uhlopriečku 4.7 palca.
-
Podporuje Apple iPhone SE (2020) siete 5G?
Nie, Apple iPhone SE (2020) nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Apple iPhone SE (2020)?
Apple iPhone SE (2020) má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.