Asus ROG Phone 5 Ultimate
Parametre Asus ROG Phone 5 Ultimate
Základné informácie
| Výrobca | Asus |
| Názov modelu | ROG Phone 5 Ultimate |
| Označenia modelu | ZS673KS (Medzinárodné) ZS673KS-1B063IN (Medzinárodné) I005DC (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 10. Marca 2021 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 07. Júna 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,300 |
Dizajn
| Výška | 172.8 mm (6.80 palca) |
| Šírka | 77.3 mm (3.04 palca) |
| Hrúbka | 10.3 mm (0.41 palca) |
| Hmotnosť | 238 g (8.40 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Gorilla Glass 3 Rám: Hliník Predná strana: Gorilla Victus sklo |
| Farby | Biela |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.78 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2448 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 82% |
| Maximálny jas | 1200 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.84 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 18GB |
| Úložisko | 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 512GB 18GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake), Možno aktualizovať na {0} Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | ROG UI |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 64 MPx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/1.73" Veľkosť snímača 13 MPx, ƒ/2.4, 11 mm, 125° ( Ultraširokouhlý ) 5 MPx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps 720p @ 480 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 24 MPx, ƒ/2.5, 27 mm ( Širokouhlý ), 0.9 μm |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 65 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G 4 Gbps DL, LTE (7CA) Cat20 1400/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GNSS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| Zvuk | 24-bit/192kHz Hi-Res zvuk, DTS:X Stereo Speakers |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
| Ďalšie funkcie | Quick Charge 5 USB Power Delivery 3.0 |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Asus ROG Phone 5 Ultimate
Video recenzie
Fotky Asus ROG Phone 5 Ultimate
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Asus ROG Phone 5 Ultimate?
Cena Asus ROG Phone 5 Ultimate je €1,300 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Asus ROG Phone 5 Ultimate uvedený na trh?
Asus ROG Phone 5 Ultimate bol oficiálne predstavený Pondelok, 07. Júna 2021.
-
Je Asus ROG Phone 5 Ultimate dostupný v obchodoch?
Áno, Asus ROG Phone 5 Ultimate je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Asus ROG Phone 5 Ultimate?
Asus ROG Phone 5 Ultimate váži približne 238 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Asus ROG Phone 5 Ultimate?
Displej Asus ROG Phone 5 Ultimate má uhlopriečku 6.78 palca.
-
Podporuje Asus ROG Phone 5 Ultimate siete 5G?
Áno, Asus ROG Phone 5 Ultimate podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Asus ROG Phone 5 Ultimate?
Asus ROG Phone 5 Ultimate má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.