Blackview A100
Parametre Blackview A100
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | A100 |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 21. Júna 2021 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 21. Júna 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €180 |
Dizajn
| Výška | 166.3 mm (6.55 palca) |
| Šírka | 77.6 mm (3.06 palca) |
| Hrúbka | 8.8 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 195 g (6.88 oz) |
| Farby | Modrá, Sivá, Zelená, Ružová |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.67 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.2% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P70 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.1 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 12 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) Dual-Pixel PDAF 8 MPx ( Ultraširokouhlý ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 4680 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Blackview A100
Video recenzie
Fotky Blackview A100
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview A100?
Cena Blackview A100 je €180 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview A100 uvedený na trh?
Blackview A100 bol oficiálne predstavený Pondelok, 21. Júna 2021.
-
Je Blackview A100 dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview A100 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview A100?
Blackview A100 váži približne 195 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview A100?
Displej Blackview A100 má uhlopriečku 6.67 palca.
-
Podporuje Blackview A100 siete 5G?
Nie, Blackview A100 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview A100?
Blackview A100 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.