Blackview A50
Parametre Blackview A50
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | A50 |
| Dátum predstavenia | Piatok, 04. Marca 2022 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 04. Marca 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €120 |
Dizajn
| Výška | 156.4 mm (6.16 palca) |
| Šírka | 72.9 mm (2.87 palca) |
| Hrúbka | 8.9 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 156 g (5.50 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Farba prechodu, Zelená |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.01 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1560 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 286 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 77.8% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T310 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.0 GHz – Cortex-A75 3x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 3GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | eMMC |
| Varianty | 64GB 3GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) Automatický blesk |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 4280 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Blackview A50
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview A50?
Cena Blackview A50 je €120 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview A50 uvedený na trh?
Blackview A50 bol oficiálne predstavený Piatok, 04. Marca 2022.
-
Je Blackview A50 dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview A50 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview A50?
Blackview A50 váži približne 156 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview A50?
Displej Blackview A50 má uhlopriečku 6.01 palca.
-
Podporuje Blackview A50 siete 5G?
Nie, Blackview A50 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview A50?
Blackview A50 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.