Blackview A90
Parametre Blackview A90
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | A90 |
| Dátum predstavenia | Utorok, 04. Mája 2021 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 04. Mája 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €150 |
Dizajn
| Výška | 166.3 mm (6.55 palca) |
| Šírka | 77.6 mm (3.06 palca) |
| Hrúbka | 8.8 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 185 g (6.53 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Oranžová, Fialová |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.39 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1560 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 77.7% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P60 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 12 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) Automatický blesk |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | HDR |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 4280 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Blackview A90
Video recenzie
Fotky Blackview A90
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview A90?
Cena Blackview A90 je €150 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview A90 uvedený na trh?
Blackview A90 bol oficiálne predstavený Utorok, 04. Mája 2021.
-
Je Blackview A90 dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview A90 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview A90?
Blackview A90 váži približne 185 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview A90?
Displej Blackview A90 má uhlopriečku 6.39 palca.
-
Podporuje Blackview A90 siete 5G?
Nie, Blackview A90 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview A90?
Blackview A90 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.