Blackview BL5000
Parametre Blackview BL5000
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | BL5000 |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 29. Júla 2021 |
| Dátum uvedenia | Nedeľa, 01. Augusta 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €260 |
Dizajn
| Výška | 164 mm (6.46 palca) |
| Šírka | 80.4 mm (3.17 palca) |
| Hrúbka | 12.8 mm (0.50 palca) |
| Hmotnosť | 273 g (9.63 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Oranžová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.36 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2300 pixelov |
| Hustota pixelov | 400 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 76.1% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 5, Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810G |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 12 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 16 MPx, 125° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 4980 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Blackview BL5000
Video recenzie
Fotky Blackview BL5000
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview BL5000?
Cena Blackview BL5000 je €260 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview BL5000 uvedený na trh?
Blackview BL5000 bol oficiálne predstavený Nedeľa, 01. Augusta 2021.
-
Je Blackview BL5000 dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview BL5000 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview BL5000?
Blackview BL5000 váži približne 273 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview BL5000?
Displej Blackview BL5000 má uhlopriečku 6.36 palca.
-
Podporuje Blackview BL5000 siete 5G?
Áno, Blackview BL5000 podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview BL5000?
Blackview BL5000 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.