Blackview BV8900
Parametre Blackview BV8900
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | BV8900 |
| Dátum predstavenia | Nedeľa, 28. Mája 2023 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 12. Júna 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €290 |
Dizajn
| Výška | 172.4 mm (6.79 palca) |
| Šírka | 82.2 mm (3.24 palca) |
| Hrúbka | 19.8 mm (0.78 palca) |
| Hmotnosť | 398 g (14.04 oz) |
| Konštrukčné materiály | Predná strana: Gorilla Victus sklo |
| Farby | čierna, Zelená, Oranžová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.5 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2408 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 406 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 71.8% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass Victus, Odolný proti pádu (do 1,2 m), V súlade s MIL-STD-810H |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | Doke OS 3.1 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 64 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 1/1.97" Veľkosť snímača Kamera s tepelnou asistenciou 5 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Termálne zobrazovanie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Senzory | Tepelný senzor FLIR |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 10380 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Blackview BV8900
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview BV8900?
Cena Blackview BV8900 je €290 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview BV8900 uvedený na trh?
Blackview BV8900 bol oficiálne predstavený Pondelok, 12. Júna 2023.
-
Je Blackview BV8900 dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview BV8900 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview BV8900?
Blackview BV8900 váži približne 398 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview BV8900?
Displej Blackview BV8900 má uhlopriečku 6.5 palca.
-
Podporuje Blackview BV8900 siete 5G?
Nie, Blackview BV8900 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview BV8900?
Blackview BV8900 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.