Blackview Tab 10 Pro
Parametre Blackview Tab 10 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | Tab 10 Pro |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 16. Decembra 2021 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 16. Decembra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €220 |
Dizajn
| Výška | 243 mm (9.57 palca) |
| Šírka | 162 mm (6.38 palca) |
| Hrúbka | 8.8 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 588 g (20.74 oz) |
| Farby | Zlatá, Sivá, Strieborná |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 10.1 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 1920 pixelov |
| Pomer strán | 16:10 |
| Hustota pixelov | 224 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 75.1% |
| Ochrana displeja | Asahi Glass |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT8788 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4 |
| Grafický čip | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 6580 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Blackview Tab 10 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview Tab 10 Pro?
Cena Blackview Tab 10 Pro je €220 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview Tab 10 Pro uvedený na trh?
Blackview Tab 10 Pro bol oficiálne predstavený Štvrtok, 16. Decembra 2021.
-
Je Blackview Tab 10 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview Tab 10 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview Tab 10 Pro?
Blackview Tab 10 Pro váži približne 588 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview Tab 10 Pro?
Displej Blackview Tab 10 Pro má uhlopriečku 10.1 palca.
-
Podporuje Blackview Tab 10 Pro siete 5G?
Nie, Blackview Tab 10 Pro nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview Tab 10 Pro?
Blackview Tab 10 Pro má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.