BLU Advance L4
Parametre BLU Advance L4
Základné informácie
| Výrobca | BLU |
| Názov modelu | Advance L4 |
| Dátum predstavenia | Sobota, 01. Septembra 2018 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 01. Septembra 2018 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €40 |
Dizajn
| Výška | 124.3 mm (4.89 palca) |
| Šírka | 65.2 mm (2.57 palca) |
| Hrúbka | 10.4 mm (0.41 palca) |
| Hmotnosť | 104 g (3.67 oz) |
| Farby | čierna, Tyrkysový, Modrozelená, Biela |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 4 palca |
| Rozlíšenie | 480 × 800 pixelov |
| Pomer strán | 5:3 |
| Hustota pixelov | 233 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 56.2% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6580 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.3 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A7 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | ARM Mali-400 MP2 |
| RAM | 0.5GB |
| Úložisko | 8GB |
| Varianty | 8GB 0.5GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 8.1 (Oreo) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 2 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 1300 mAh |
| Vymeniteľnosť | Vyberateľná |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Micro-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v2.1 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky BLU Advance L4
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu BLU Advance L4?
Cena BLU Advance L4 je €40 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol BLU Advance L4 uvedený na trh?
BLU Advance L4 bol oficiálne predstavený Sobota, 01. Septembra 2018.
-
Je BLU Advance L4 dostupný v obchodoch?
Nie, BLU Advance L4 už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu BLU Advance L4?
BLU Advance L4 váži približne 104 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja BLU Advance L4?
Displej BLU Advance L4 má uhlopriečku 4 palca.
-
Koľko fotoaparátov má BLU Advance L4?
BLU Advance L4 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na BLU Advance L4 používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na BLU Advance L4 plne podporované.