BLU Studio Mega (2018)
Parametre BLU Studio Mega (2018)
Základné informácie
| Výrobca | BLU |
| Názov modelu | Studio Mega (2018) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 01. Októbra 2018 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 01. Októbra 2018 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €90 |
Dizajn
| Výška | 156.7 mm (6.17 palca) |
| Šírka | 75.2 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 155 g (5.47 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Strieborná |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1440 pixelov |
| Pomer strán | 18:9 |
| Hustota pixelov | 268 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 78.8% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6580 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.3 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A7 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | ARM Mali-400 MP2 |
| RAM | 1GB |
| Úložisko | 16GB |
| Varianty | 16GB 1GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 8.1 (Oreo) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx Automatický blesk 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 2600 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v4.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie BLU Studio Mega (2018)
Video recenzie
Fotky BLU Studio Mega (2018)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu BLU Studio Mega (2018)?
Cena BLU Studio Mega (2018) je €90 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol BLU Studio Mega (2018) uvedený na trh?
BLU Studio Mega (2018) bol oficiálne predstavený Pondelok, 01. Októbra 2018.
-
Je BLU Studio Mega (2018) dostupný v obchodoch?
Nie, BLU Studio Mega (2018) už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu BLU Studio Mega (2018)?
BLU Studio Mega (2018) váži približne 155 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja BLU Studio Mega (2018)?
Displej BLU Studio Mega (2018) má uhlopriečku 6 palca.
-
Koľko fotoaparátov má BLU Studio Mega (2018)?
BLU Studio Mega (2018) má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na BLU Studio Mega (2018) používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na BLU Studio Mega (2018) plne podporované.