BLU Studio X8 HD (2019)
Parametre BLU Studio X8 HD (2019)
Základné informácie
| Výrobca | BLU |
| Názov modelu | Studio X8 HD (2019) |
| Dátum predstavenia | Piatok, 01. Februára 2019 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 01. Februára 2019 |
| Stav | Ukončený |
Dizajn
| Výška | 145.5 mm (5.73 palca) |
| Šírka | 74.5 mm (2.93 palca) |
| Hrúbka | 9.8 mm (0.39 palca) |
| Hmotnosť | 143 g (5.04 oz) |
| Farby | čierna, Biela |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 5 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1280 pixelov |
| Pomer strán | 16:9 |
| Hustota pixelov | 294 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 63.6% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6580 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.3 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A7 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | ARM Mali-400 MP2 |
| RAM | 1GB |
| Úložisko | 8GB |
| Varianty | 8GB 1GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 8.1 (Oreo) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Režim nepretržitého snímania Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 720p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 2000 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Mini-SIM) |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v4.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky BLU Studio X8 HD (2019)
Často kladené otázky
-
Kedy bol BLU Studio X8 HD (2019) uvedený na trh?
BLU Studio X8 HD (2019) bol oficiálne predstavený Piatok, 01. Februára 2019.
-
Je BLU Studio X8 HD (2019) dostupný v obchodoch?
Nie, BLU Studio X8 HD (2019) už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu BLU Studio X8 HD (2019)?
BLU Studio X8 HD (2019) váži približne 143 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja BLU Studio X8 HD (2019)?
Displej BLU Studio X8 HD (2019) má uhlopriečku 5 palca.
-
Koľko fotoaparátov má BLU Studio X8 HD (2019)?
BLU Studio X8 HD (2019) má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.