Menu

Motív

Jazyk

Coolpad X100 5
Coolpad

Coolpad X100

  • Operačný systém Android 14 CoolOS
  • Displej 6.78 palca 1080x2460 pixelov
  • Batéria 5000 mAh
  • Výkon 8/12GB RAM Helio G99
  • Fotoaparát 108MPx 1080p
  • Úložisko 256/512GB UFS 2.2

Parametre Coolpad X100

Základné informácie

Výrobca
Coolpad
Názov modelu
X100
Dátum predstavenia
Streda, 19. Februára 2025
Dátum uvedenia
Streda, 19. Februára 2025
Stav
V predaji
Ceny
€180

Dizajn

Výška
169 mm (6.65 palca)
Šírka
76.3 mm (3.00 palca)
Hrúbka
8.6 mm (0.34 palca)
Hmotnosť
213 g (7.51 oz)
Farby
čierna, Modrá, Ružová, Strieborná

Displej

Typ displeja
IPS LCD
Uhlopriečka
6.78 palca
Rozlíšenie
1080 × 2460 pixelov
Obnovovacia frekvencia
120 Hz
Hustota pixelov
396 ppi
Pomer displeja k telu
≈ 84.7%
Maximálny jas
450 cd/m²
Dotyková obrazovka
Áno
Funkcie displeja
Kapacitný dotykový displej
Multitouch displej

Hardvér

Čipset
MediaTek Helio G99
Počet jadier CPU
8
Výrobný proces
6 nm
Max. frekvencia CPU
2.2 GHz
Architektúra CPU
64-bit
Mikroarchitektúra
2x 2.2 GHz – Cortex-A76
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Typ pamäte
LPDDR4X
Grafický čip
ARM Mali-G57 MC2
RAM
8GB, 12GB
Úložisko
256GB, 512GB
Typ interného úložiska
UFS 2.2
Varianty
256GB 8GB RAM
512GB 12GB RAM
Rozšíriteľné úložisko
Áno
Slot na kartu
microSDXC

Softvér

Operačný systém
Android 14 (Upside Down Cake)
Nadstavba
CoolOS

Zadný fotoaparát

Podpora fotoaparátov
Áno
Trojitý fotoaparát
108 MPx, ƒ/1.9 ( Širokouhlý ), 0.64 μm, 1/1.67" Veľkosť snímača
PDAF

5 MPx ( Ultraširokouhlý )
2 MPx ( Makro )
Podpora blesku
Áno
Typ blesku
LED blesk
Funkcie
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Panoráma
Formáty videa
Áno
Rozlíšenia videa
1080p @ 30 fps

Predný fotoaparát

Podpora fotoaparátov
Áno
Jedna kamera
32 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý )
Funkcie
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Formáty videa
Áno
Rozlíšenia videa
1080p @ 30 fps

Batéria

Kapacita
5000 mAh
Výkon káblového nabíjania
33 W

Sieť

Počet SIM
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Prenosové rýchlosti
LTE, HSPA
Pásma 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 MHz
Pásma 3G
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
Pásma 4G
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)

Pripojenie

Wi-Fi
Áno ( Wi-Fi 5 )
Štandardy Wi-Fi
802.11/a/b/g/n/ac
Funkcie Wi-Fi
Dual-band
Bluetooth
Áno, v5.2
USB porty
USB Type-C 2.0
USB konektor
Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS)
GPS
Áno
Funkcie GPS
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC
Áno

Multimédiá

Reproduktor
Áno
Zvuk
Stereofónne reproduktory

Funkcie

Senzory
Akcelerometer
Kompas
Gyroskop
Senzor priblíženia
Bočný snímač odtlačkov prstov

Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.

Fotky Coolpad X100

Často kladené otázky

Aká je cena modelu Coolpad X100?

Cena Coolpad X100 je €180 a môže sa neskôr zmeniť.

Kedy bol Coolpad X100 uvedený na trh?

Coolpad X100 bol oficiálne predstavený Streda, 19. Februára 2025.

Je Coolpad X100 dostupný v obchodoch?

Áno, Coolpad X100 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.

Aká je hmotnosť modelu Coolpad X100?

Coolpad X100 váži približne 213 gramov.

Aká je uhlopriečka displeja Coolpad X100?

Displej Coolpad X100 má uhlopriečku 6.78 palca.

Podporuje Coolpad X100 siete 5G?

Nie, Coolpad X100 nepodporuje siete 5G.

Koľko fotoaparátov má Coolpad X100?

Coolpad X100 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.