CUBOT KingKong Mini 3
Parametre CUBOT KingKong Mini 3
Základné informácie
| Výrobca | CUBOT |
| Názov modelu | KingKong Mini 3 |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 10. Októbra 2022 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 10. Októbra 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €160 |
Dizajn
| Výška | 131 mm (5.16 palca) |
| Šírka | 58.1 mm (2.29 palca) |
| Hrúbka | 13.4 mm (0.53 palca) |
| Hmotnosť | 149 g (5.26 oz) |
| Farby | Čierna/Červená |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 4.5 palca |
| Rozlíšenie | 480 × 1170 pixelov |
| Hustota pixelov | 281 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 60.3% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio G85 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 12 (Snow Cone) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 20 MPx ( Širokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 3000 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b40 (2300 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky CUBOT KingKong Mini 3
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu CUBOT KingKong Mini 3?
Cena CUBOT KingKong Mini 3 je €160 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol CUBOT KingKong Mini 3 uvedený na trh?
CUBOT KingKong Mini 3 bol oficiálne predstavený Pondelok, 10. Októbra 2022.
-
Je CUBOT KingKong Mini 3 dostupný v obchodoch?
Áno, CUBOT KingKong Mini 3 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu CUBOT KingKong Mini 3?
CUBOT KingKong Mini 3 váži približne 149 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja CUBOT KingKong Mini 3?
Displej CUBOT KingKong Mini 3 má uhlopriečku 4.5 palca.
-
Podporuje CUBOT KingKong Mini 3 siete 5G?
Nie, CUBOT KingKong Mini 3 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má CUBOT KingKong Mini 3?
CUBOT KingKong Mini 3 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.