Doogee S119
Parametre Doogee S119
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | S119 |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Januára 2025 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Januára 2025 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €270 |
Dizajn
| Výška | 178.1 mm (7.01 palca) |
| Šírka | 84.2 mm (3.31 palca) |
| Hrúbka | 15.7 mm (0.62 palca) |
| Hmotnosť | 368 g (12.98 oz) |
| Farby | Červená, Strieborná |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
| Dizajnové detaily | Sekundárny displej na zadnej strane |
Displej
| Typ displeja | Zadná obrazovka: AMOLED, IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.72 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 392 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 72.7% |
| Ochrana displeja | V súlade s MIL-STD-810H, Mohs úroveň 6 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT8788 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4 |
| Grafický čip | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 512GB |
| Varianty | 512GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 14 (Upside Down Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 100 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 20 MPx, ƒ/1.8 ( Nočné videnie ) Infračervené nočné svetlo 5 MPx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.3 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 10200 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee S119
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee S119?
Cena Doogee S119 je €270 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee S119 uvedený na trh?
Doogee S119 bol oficiálne predstavený Streda, 01. Januára 2025.
-
Je Doogee S119 dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee S119 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee S119?
Doogee S119 váži približne 368 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee S119?
Displej Doogee S119 má uhlopriečku 6.72 palca.
-
Podporuje Doogee S119 siete 5G?
Nie, Doogee S119 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee S119?
Doogee S119 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.