Doogee T10S
Parametre Doogee T10S
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | T10S |
| Dátum predstavenia | Sobota, 01. Júla 2023 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 20. Júla 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €180 |
Dizajn
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 563 g (19.86 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Mätovo zelená farba, Neptúnova modrá farba, Space Gray |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 10.1 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 1920 pixelov |
| Pomer strán | 16:10 |
| Hustota pixelov | 224 ppi |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T606 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 1.6 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MP1 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 13 (Tiramisu) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 6600 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| USB porty | USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee T10S
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee T10S?
Cena Doogee T10S je €180 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee T10S uvedený na trh?
Doogee T10S bol oficiálne predstavený Štvrtok, 20. Júla 2023.
-
Je Doogee T10S dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee T10S je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee T10S?
Doogee T10S váži približne 563 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee T10S?
Displej Doogee T10S má uhlopriečku 10.1 palca.
-
Podporuje Doogee T10S siete 5G?
Nie, Doogee T10S nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee T10S?
Doogee T10S má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.