Doogee Tab E3+
Parametre Doogee Tab E3+
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | Tab E3+ |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 01. Mája 2025 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 01. Mája 2025 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €250 |
Dizajn
| Výška | 278.8 mm (10.98 palca) |
| Šírka | 174.3 mm (6.86 palca) |
| Hrúbka | 7.7 mm (0.30 palca) |
| Hmotnosť | 583 g (20.56 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Sivá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 11.97 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 2000 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 5:3 |
| Hustota pixelov | 195 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.9% |
| Ochrana displeja | Mohs úroveň 5 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio G100 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2200 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 Automatické zaostrovanie (AF) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.4 |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
Batéria
| Kapacita | 8800 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Štyri reproduktory, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee Tab E3+
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee Tab E3+?
Cena Doogee Tab E3+ je €250 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee Tab E3+ uvedený na trh?
Doogee Tab E3+ bol oficiálne predstavený Štvrtok, 01. Mája 2025.
-
Je Doogee Tab E3+ dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee Tab E3+ je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee Tab E3+?
Doogee Tab E3+ váži približne 583 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee Tab E3+?
Displej Doogee Tab E3+ má uhlopriečku 11.97 palca.
-
Podporuje Doogee Tab E3+ siete 5G?
Nie, Doogee Tab E3+ nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee Tab E3+?
Doogee Tab E3+ má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.