Energizer E24
Parametre Energizer E24
Základné informácie
| Výrobca | Energizer |
| Názov modelu | E24 |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 01. Apríla 2021 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 01. Apríla 2021 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €20 |
Dizajn
| Výška | 125.3 mm (4.93 palca) |
| Šírka | 54 mm (2.13 palca) |
| Hrúbka | 14.5 mm (0.57 palca) |
| Hmotnosť | 105 g (3.70 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Hnedá, Sivá, Zelená, Biela, Žltá |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 2.4 palca |
| Rozlíšenie | 240 × 320 pixelov |
| Pomer strán | 4:3 |
| Hustota pixelov | 167 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 26.4% |
| Dotyková obrazovka | Nie |
Hardvér
| Čipset | Unisoc SC6531E |
| Počet jadier CPU | 1 |
| Výrobný proces | 40 nm |
| Max. frekvencia CPU | 312 MHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | ARM926EJ-S |
| Typ pamäte | PSRAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSD |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 1900 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Mini-SIM + Micro-SIM) |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Áno, v2.1 |
| USB porty | Micro-USB |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Energizer E24
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Energizer E24?
Cena Energizer E24 je €20 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Energizer E24 uvedený na trh?
Energizer E24 bol oficiálne predstavený Štvrtok, 01. Apríla 2021.
-
Je Energizer E24 dostupný v obchodoch?
Nie, Energizer E24 už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Energizer E24?
Energizer E24 váži približne 105 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Energizer E24?
Displej Energizer E24 má uhlopriečku 2.4 palca.
-
Podporuje Energizer E24 siete 5G?
Nie, Energizer E24 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Energizer E24?
Energizer E24 nemá žiadne fotoaparáty.