Energizer Hardcase H570S
Parametre Energizer Hardcase H570S
Základné informácie
| Výrobca | Energizer |
| Názov modelu | Hardcase H570S |
| Dátum predstavenia | Piatok, 01. Februára 2019 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 01. Februára 2019 |
| Stav | Ukončený |
Dizajn
| Farby | čierna |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 5.7 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1440 pixelov |
| Pomer strán | 18:9 |
| Hustota pixelov | 282 ppi |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6739 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.5 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8100 |
| RAM | 2GB |
| Úložisko | 16GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDHC |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx Automatický blesk 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Komppenzácia expozície Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 6500 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Energizer Hardcase H570S
Často kladené otázky
-
Kedy bol Energizer Hardcase H570S uvedený na trh?
Energizer Hardcase H570S bol oficiálne predstavený Piatok, 01. Februára 2019.
-
Je Energizer Hardcase H570S dostupný v obchodoch?
Nie, Energizer Hardcase H570S už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Energizer Hardcase H570S?
Displej Energizer Hardcase H570S má uhlopriečku 5.7 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Energizer Hardcase H570S?
Energizer Hardcase H570S má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.