Energizer Power Max P490S
Parametre Energizer Power Max P490S
Základné informácie
| Výrobca | Energizer |
| Názov modelu | Power Max P490S |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Augusta 2018 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Augusta 2018 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €130 |
Dizajn
| Výška | 139 mm (5.47 palca) |
| Šírka | 65.8 mm (2.59 palca) |
| Hrúbka | 12 mm (0.47 palca) |
| Hmotnosť | 139 g (4.90 oz) |
| Farby | čierna |
Displej
| Typ displeja | TFT |
| Uhlopriečka | 4.95 palca |
| Rozlíšenie | 480 × 960 pixelov |
| Pomer strán | 18:9 |
| Hustota pixelov | 217 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 69.1% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6739WA |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.5 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 1.5 GHz – Cortex-A534x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8100 |
| RAM | 2GB |
| Úložisko | 16GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDHC |
Softvér
| Operačný systém | Android 8.1 (Oreo) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 8 MPx Automatický blesk 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Energizer Power Max P490S
Video recenzie
Fotky Energizer Power Max P490S
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Energizer Power Max P490S?
Cena Energizer Power Max P490S je €130 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Energizer Power Max P490S uvedený na trh?
Energizer Power Max P490S bol oficiálne predstavený Streda, 01. Augusta 2018.
-
Je Energizer Power Max P490S dostupný v obchodoch?
Nie, Energizer Power Max P490S už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Energizer Power Max P490S?
Energizer Power Max P490S váži približne 139 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Energizer Power Max P490S?
Displej Energizer Power Max P490S má uhlopriečku 4.95 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Energizer Power Max P490S?
Energizer Power Max P490S má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Energizer Power Max P490S používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na Energizer Power Max P490S plne podporované.