Energizer U680S
Parametre Energizer U680S
Základné informácie
| Výrobca | Energizer |
| Názov modelu | U680S |
| Dátum predstavenia | Utorok, 01. Júna 2021 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €120 |
Dizajn
| Farby | čierna, Zelená |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.8 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1640 pixelov |
| Hustota pixelov | 263 ppi |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc SC9863A |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 2GB |
| Úložisko | 32GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 2GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDHC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx Automatický blesk 2 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Energizer U680S
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Energizer U680S?
Cena Energizer U680S je €120 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Je Energizer U680S dostupný v obchodoch?
Nie, Energizer U680S už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Energizer U680S?
Displej Energizer U680S má uhlopriečku 6.8 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Energizer U680S?
Energizer U680S má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.