Google Pixel 8 Pro
Parametre Google Pixel 8 Pro
Základné informácie
| Výrobca | |
| Názov modelu | Pixel 8 Pro |
| Označenia modelu | GC3VE (Medzinárodné) G1MNW (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 04. Októbra 2023 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 12. Októbra 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | $259.99 C$389.99 £264.99 €400.69 ₹51,999 |
Dizajn
| Výška | 162.6 mm (6.40 palca) |
| Šírka | 76.5 mm (3.01 palca) |
| Hrúbka | 8.8 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 213 g (7.51 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Gorilla Glass Victus 2 Rám: Hliník Predná strana: Gorilla Victus 2 sklo |
| Farby | čierna, Modrá, Zelená, Svetlobéžová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | LTPO OLED |
| Uhlopriečka | 6.7 palca |
| Rozlíšenie | 1344 × 2992 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 489 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.4% |
| Maximálny jas | 2400 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Google Tensor G3 |
| Počet jadier CPU | 9 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.91 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.91 GHz – Cortex-X3 4x 2.37 GHz – Cortex-A715 4x 1.7 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | ARM Mali-G715 MC7 @890 MHz |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 128GB 12GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 14 (Upside Down Cake), Možno aktualizovať na {0} Android 16 (Baklava), až 7 hlavných aktualizácií systému Android |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Best Take Senzor Multi-zone LDAF (Laser Detect Auto Focus) Panoráma Pixel Shift Ultra-HDR Vylepšené priblíženie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 24/30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | 10-bit HDR, Gyro-EIS, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 23 W |
| Funkcie | Reverzné bezdrôtové nabíjanie Káblové nabíjanie z 0–50 % za 30 minút (podľa špecifikácie) |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n76 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n257 (28000), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom Senzor priblíženia Teplomer (teplota kože) |
| Ďalšie funkcie | Obtokové nabíjanie Programovateľný napájací zdroj (PPS) Podpora Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Google Pixel 8 Pro
Video recenzie
Fotky Google Pixel 8 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Google Pixel 8 Pro?
Cena Google Pixel 8 Pro je €400.69 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Google Pixel 8 Pro uvedený na trh?
Google Pixel 8 Pro bol oficiálne predstavený Štvrtok, 12. Októbra 2023.
-
Je Google Pixel 8 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Google Pixel 8 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Google Pixel 8 Pro?
Google Pixel 8 Pro váži približne 213 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Google Pixel 8 Pro?
Displej Google Pixel 8 Pro má uhlopriečku 6.7 palca.
-
Podporuje Google Pixel 8 Pro siete 5G?
Áno, Google Pixel 8 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n76, n77, n78, n257, n258, n260, n261.
-
Koľko fotoaparátov má Google Pixel 8 Pro?
Google Pixel 8 Pro nemá žiadne fotoaparáty.