HMD Fusion
Parametre HMD Fusion
Základné informácie
| Výrobca | HMD |
| Názov modelu | Fusion |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 05. Septembra 2024 |
| Dátum uvedenia | Streda, 11. Septembra 2024 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €239.95 $231.21 £189.99 |
Dizajn
| Výška | 164.2 mm (6.46 palca) |
| Šírka | 75.5 mm (2.97 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 202 g (7.13 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Vpredu: Sklo |
| Farby | Barca Fusion edition, čierna |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodotesný (proti striekajúcej vode) |
| Certifikácia odolnosti | IP54 |
| Dizajnové detaily | Konektorové piny pre magnetické príslušenstvo, Dizajn opraviteľný používateľom (opravy displeja, zadného krytu, batérie a nabíjacieho portu) |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.56 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1612 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.4% |
| Maximálny jas | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 1.95 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 613 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 14 (Upside Down Cake), až 2 hlavných aktualizácií systému Android |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 108 MPx ( Širokouhlý ) Automatické zaostrovanie (AF) 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 50 MPx |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
| Funkcie | Bateria vymeniteľná používateľom |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Kolíky na nabíjanie alebo pripojenie príslušenstva, Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
| Ďalšie funkcie | Quick Charge USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky HMD Fusion
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu HMD Fusion?
Cena HMD Fusion je €239.95 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol HMD Fusion uvedený na trh?
HMD Fusion bol oficiálne predstavený Streda, 11. Septembra 2024.
-
Je HMD Fusion dostupný v obchodoch?
Áno, HMD Fusion je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu HMD Fusion?
HMD Fusion váži približne 202 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja HMD Fusion?
Displej HMD Fusion má uhlopriečku 6.56 palca.
-
Podporuje HMD Fusion siete 5G?
Áno, HMD Fusion podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má HMD Fusion?
HMD Fusion má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.