Honor 20 lite (China)
Parametre Honor 20 lite (China)
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | 20 lite (China) |
| Označenia modelu | AL00 (Čína) LRA-TL00 (Čína) LRA-AL00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 01. Októbra 2019 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 01. Októbra 2019 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €220 |
Dizajn
| Výška | 157.2 mm (6.19 palca) |
| Šírka | 73.2 mm (2.88 palca) |
| Hrúbka | 7.7 mm (0.30 palca) |
| Hmotnosť | 171 g (6.03 oz) |
| Farby | čierna, Modrá/ružová, Zelená |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.3 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 418 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.3% |
| Maximálny jas | 600 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 710F |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4 |
| Grafický čip | ARM Mali-G51 MP4 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | EMUI 9.1 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8, 28 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 13 mm ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 20 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor 20 lite (China)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor 20 lite (China)?
Cena Honor 20 lite (China) je €220 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor 20 lite (China) uvedený na trh?
Honor 20 lite (China) bol oficiálne predstavený Utorok, 01. Októbra 2019.
-
Je Honor 20 lite (China) dostupný v obchodoch?
Nie, Honor 20 lite (China) už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor 20 lite (China)?
Honor 20 lite (China) váži približne 171 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor 20 lite (China)?
Displej Honor 20 lite (China) má uhlopriečku 6.3 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Honor 20 lite (China)?
Honor 20 lite (China) má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.