Honor 200 Pro
Parametre Honor 200 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | 200 Pro |
| Označenia modelu | ELP-AN00 (Medzinárodné) ELP-NX9 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 27. Mája 2024 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 31. Mája 2024 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €339 $437.45 |
Dizajn
| Výška | 163.3 mm (6.43 palca) |
| Šírka | 75.2 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.2 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 199 g (7.02 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Ružová, Biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP65, IP55 |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Uhlopriečka | 6.78 palca |
| Rozlíšenie | 1224 × 2700 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 437 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 90.8% |
| Maximálny jas | 4000 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb 3840Hz PWM Dimming Kapacitný dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 14 (Upside Down Cake), až 4 hlavných aktualizácií systému Android |
| Nadstavba | MagicOS 8 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.9 ( Širokouhlý ), 1.2 μm, 1/1.3" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 50 MPx, ƒ/2.4 ( Teleobjektív ), x2.5 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 12 MPx, ƒ/2.2, 112° ( Ultraširokouhlý ) Automatické zaostrovanie (AF) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/2.1 ( Širokouhlý ) 2 MPx, ƒ/2.4 ( Snímač hĺbky ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 5200 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 100 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 66 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Reverzné bezdrôtové nabíjanie Káblové nabíjanie z 0 na 100 % za 41 minút (ako je uvedené) Káblové nabíjanie z 0 na 60 % za 15 minút (ako uvádza výrobca) Bezdrôtové nabíjanie z 0–64 % za 30 minút (ako je inzerované) |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Ultrazvukový snímač blízkosti Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor 200 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor 200 Pro?
Cena Honor 200 Pro je €339 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor 200 Pro uvedený na trh?
Honor 200 Pro bol oficiálne predstavený Piatok, 31. Mája 2024.
-
Je Honor 200 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Honor 200 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor 200 Pro?
Honor 200 Pro váži približne 199 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor 200 Pro?
Displej Honor 200 Pro má uhlopriečku 6.78 palca.
-
Podporuje Honor 200 Pro siete 5G?
Áno, Honor 200 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor 200 Pro?
Honor 200 Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Dvojitý fotoaparát.