Honor 80 Pro Flat
Parametre Honor 80 Pro Flat
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | 80 Pro Flat |
| Dátum predstavenia | Piatok, 06. Januára 2023 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 06. Januára 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €450 |
Dizajn
| Výška | 162.3 mm (6.39 palca) |
| Šírka | 75.3 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 7.9 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 186 g (6.56 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Ružová |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Uhlopriečka | 6.67 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.9% |
| Maximálny jas | 1000 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 730 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 256GB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | MagicOS 7 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 160 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 0.75 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.2 ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx, ƒ/2.4 ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.4 ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Gyroskop Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom Virtuálny senzor blízkosti |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor 80 Pro Flat
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor 80 Pro Flat?
Cena Honor 80 Pro Flat je €450 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor 80 Pro Flat uvedený na trh?
Honor 80 Pro Flat bol oficiálne predstavený Piatok, 06. Januára 2023.
-
Je Honor 80 Pro Flat dostupný v obchodoch?
Áno, Honor 80 Pro Flat je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor 80 Pro Flat?
Honor 80 Pro Flat váži približne 186 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor 80 Pro Flat?
Displej Honor 80 Pro Flat má uhlopriečku 6.67 palca.
-
Podporuje Honor 80 Pro Flat siete 5G?
Áno, Honor 80 Pro Flat podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor 80 Pro Flat?
Honor 80 Pro Flat má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.