Honor 9C
Parametre Honor 9C
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | 9C |
| Označenia modelu | AKA-L29 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 04. Mája 2020 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 04. Mája 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €160 |
Dizajn
| Výška | 159.8 mm (6.29 palca) |
| Šírka | 76.1 mm (3.00 palca) |
| Hrúbka | 8.1 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 176 g (6.21 oz) |
| Farby | čierna, Modrá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.39 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1560 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 82.4% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 710A |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 14 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4 |
| Grafický čip | ARM Mali-G51 MP4 |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 10.1 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 120° ( Ultraširokouhlý ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Rozpoznávanie tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor 9C
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor 9C?
Cena Honor 9C je €160 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor 9C uvedený na trh?
Honor 9C bol oficiálne predstavený Pondelok, 04. Mája 2020.
-
Je Honor 9C dostupný v obchodoch?
Nie, Honor 9C už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor 9C?
Honor 9C váži približne 176 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor 9C?
Displej Honor 9C má uhlopriečku 6.39 palca.
-
Podporuje Honor 9C siete 5G?
Nie, Honor 9C nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Honor 9C?
Honor 9C má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Honor 9C používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Honor 9C podporované nie sú.