Honor Magic3 Pro+
Parametre Honor Magic3 Pro+
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Magic3 Pro+ |
| Označenia modelu | ELZ-AN20 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 12. Augusta 2021 |
| Dátum uvedenia | Nedeľa, 19. Septembra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,070 |
Dizajn
| Výška | 162.8 mm (6.41 palca) |
| Šírka | 74.9 mm (2.95 palca) |
| Hrúbka | 9.9 mm (0.39 palca) |
| Hmotnosť | 236 g (8.32 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Ceramic Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Keramická čierna, Keramická biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Uhlopriečka | 6.76 palca |
| Rozlíšenie | 1344 × 2772 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 18.5:9 |
| Hustota pixelov | 456 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 94.9% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888+ |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.995 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.995 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 512GB |
| Varianty | 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | Magic UI 5 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.9, 23 mm ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/1.28" Veľkosť snímača Multi-Directional PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 64 MPx, ƒ/3.5, 90 mm ( Teleobjektív ), 0.7 μm, x3.5 Optický zoom, 1/2.0" Veľkosť snímača 64 MPx, ƒ/1.8 ( Monochromatický ) 64 MPx, ƒ/2.4, 11 mm, 126° ( Ultraširokouhlý ), 0.7 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma Ťuknite pre zaostrenie Senzor farebného spektra |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.4, 100° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Blesk displeja |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Senzory | 3D ToF senzor, Senzor hĺbky/biometrický |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4600 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 66 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
| Funkcie | Reverzné bezdrôtové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Face ID Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Honor Magic3 Pro+
Video recenzie
Fotky Honor Magic3 Pro+
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor Magic3 Pro+?
Cena Honor Magic3 Pro+ je €1,070 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor Magic3 Pro+ uvedený na trh?
Honor Magic3 Pro+ bol oficiálne predstavený Nedeľa, 19. Septembra 2021.
-
Je Honor Magic3 Pro+ dostupný v obchodoch?
Áno, Honor Magic3 Pro+ je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Magic3 Pro+?
Honor Magic3 Pro+ váži približne 236 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Magic3 Pro+?
Displej Honor Magic3 Pro+ má uhlopriečku 6.76 palca.
-
Podporuje Honor Magic3 Pro+ siete 5G?
Áno, Honor Magic3 Pro+ podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Magic3 Pro+?
Honor Magic3 Pro+ má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.