Honor Pad 20
Parametre Honor Pad 20
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Pad 20 |
| Dátum predstavenia | Utorok, 12. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 12. Mája 2026 |
| Stav | Čoskoro |
Dizajn
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Zelená, Šedá, Ružová |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 12.1 palca |
| Rozlíšenie | 1600 × 2560 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 16:10 |
| Hustota pixelov | 249 ppi |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.63 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.63 GHz – Cortex-A715 3x 2.4 GHz – Cortex-A715 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 720 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | MagicOS 10 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) Automatické zaostrovanie (AF) |
| Formáty videa | Áno |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 10100 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 45 W |
Sieť
| Mobilné siete | Áno |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G - cellular model only, LTE |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 6 reproduktorov, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Pad 20
Často kladené otázky
-
Kedy sa očakáva uvedenie Honor Pad 20?
Honor Pad 20 by mal prísť na trh Utorok, 12. Mája 2026.
-
Je Honor Pad 20 dostupný v obchodoch?
Nie, Honor Pad 20 ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Pad 20?
Displej Honor Pad 20 má uhlopriečku 12.1 palca.
-
Podporuje Honor Pad 20 siete 5G?
Áno, Honor Pad 20 podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Pad 20?
Honor Pad 20 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.