Honor Pad X8 Pro
Parametre Honor Pad X8 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Pad X8 Pro |
| Dátum predstavenia | Streda, 05. Júla 2023 |
| Dátum uvedenia | Streda, 05. Júla 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €130 |
Dizajn
| Výška | 267.3 mm (10.52 palca) |
| Šírka | 167.4 mm (6.59 palca) |
| Hrúbka | 6.9 mm (0.27 palca) |
| Hmotnosť | 495 g (17.46 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Sivá, Mätová farba, Fialová |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 11.5 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 2000 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 5:3 |
| Hustota pixelov | 203 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.1% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.8 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 13 (Tiramisu) |
| Nadstavba | MagicOS 7.1 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 Automatické zaostrovanie (AF) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7250 mAh |
Sieť
| Mobilné siete | Nie |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 6 reproduktorov, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Pad X8 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor Pad X8 Pro?
Cena Honor Pad X8 Pro je €130 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor Pad X8 Pro uvedený na trh?
Honor Pad X8 Pro bol oficiálne predstavený Streda, 05. Júla 2023.
-
Je Honor Pad X8 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Honor Pad X8 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro váži približne 495 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Pad X8 Pro?
Displej Honor Pad X8 Pro má uhlopriečku 11.5 palca.
-
Podporuje Honor Pad X8 Pro siete 5G?
Nie, Honor Pad X8 Pro nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.