Honor Play 20
Parametre Honor Play 20
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Play 20 |
| Označenia modelu | KOZ-AL00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 26. Apríla 2021 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 01. Mája 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €110 |
Dizajn
| Výška | 164 mm (6.46 palca) |
| Šírka | 75.8 mm (2.98 palca) |
| Hrúbka | 8.9 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 198 g (6.98 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Modrá, Strieborná/ružová, Biela |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.52 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1600 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 82.6% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T610 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.8 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G52 MP2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | Magic UI 4.0 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Play 20
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor Play 20?
Cena Honor Play 20 je €110 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor Play 20 uvedený na trh?
Honor Play 20 bol oficiálne predstavený Sobota, 01. Mája 2021.
-
Je Honor Play 20 dostupný v obchodoch?
Áno, Honor Play 20 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Play 20?
Honor Play 20 váži približne 198 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Play 20?
Displej Honor Play 20 má uhlopriečku 6.52 palca.
-
Podporuje Honor Play 20 siete 5G?
Nie, Honor Play 20 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Play 20?
Honor Play 20 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Honor Play 20 používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Honor Play 20 podporované nie sú.