Honor Play 80
Parametre Honor Play 80
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Play 80 |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Stav | Čoskoro |
Dizajn
| Výška | 167 mm (6.57 palca) |
| Šírka | 77 mm (3.03 palca) |
| Hrúbka | 7.9 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 186 g (6.56 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Svetlomodrá |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 6.75 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1600 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 260 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.5% |
| Maximálny jas | 450 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 6300 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.4 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | Magic OS 9 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5300 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 15 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.3 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Play 80
Často kladené otázky
-
Kedy sa očakáva uvedenie Honor Play 80?
Honor Play 80 by mal prísť na trh Streda, 01. Apríla 2026.
-
Je Honor Play 80 dostupný v obchodoch?
Nie, Honor Play 80 ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Play 80?
Honor Play 80 váži približne 186 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Play 80?
Displej Honor Play 80 má uhlopriečku 6.75 palca.
-
Podporuje Honor Play 80 siete 5G?
Áno, Honor Play 80 podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Play 80?
Honor Play 80 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.