Honor Play 80 Pro
Parametre Honor Play 80 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Play 80 Pro |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Stav | Čoskoro |
| Ceny | €270 |
Dizajn
| Výška | 166.9 mm (6.57 palca) |
| Šírka | 76.8 mm (3.02 palca) |
| Hrúbka | 8.2 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 207 g (7.30 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Biela |
| Odolnosť | Prachotesný a vodoodolný (nízkotlaké vodné prúdy) |
| Certifikácia odolnosti | IP65 |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 6.8 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1610 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 259 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 86.7% |
| Maximálny jas | 850 cd/m² |
| Ochrana displeja | Hlinito-kremičité sklo |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.3 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.3 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 6GB, 8GB, 12GB |
| Úložisko | 256GB |
| Varianty | 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | Magic OS 9 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 45 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Play 80 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor Play 80 Pro?
Cena Honor Play 80 Pro je €270 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy sa očakáva uvedenie Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro by mal prísť na trh Streda, 01. Apríla 2026.
-
Je Honor Play 80 Pro dostupný v obchodoch?
Nie, Honor Play 80 Pro ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro váži približne 207 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Play 80 Pro?
Displej Honor Play 80 Pro má uhlopriečku 6.8 palca.
-
Podporuje Honor Play 80 Pro siete 5G?
Áno, Honor Play 80 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Play 80 Pro?
Honor Play 80 Pro má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.