Honor V40 5G
Parametre Honor V40 5G
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | V40 5G |
| Označenia modelu | YOK-AN10 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Piatok, 22. Januára 2021 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 22. Januára 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €460 |
Dizajn
| Výška | 163.1 mm (6.42 palca) |
| Šírka | 74.3 mm (2.93 palca) |
| Hrúbka | 8 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 189 g (6.67 oz) |
| Farby | Polnočná čierna, Farba ružového zlata, Titánové striebro |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.72 palca |
| Rozlíšenie | 1236 × 2676 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 440 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 91.1% |
| Maximálny jas | 800 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej HDR10 Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 1000+ |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A77 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G77 MP9 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | Magic UI 4.0 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.9 ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 17 mm, 120° ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Rozpoznávanie tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Laserové automatické zaostrovanie Panoráma Fázové detekčné automatické zaostrovanie (PDAF) Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 720p @ 1920 fps 1080p |
| Video funkcie | Gyro-EIS, HDR |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 50 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Honor V40 5G
Video recenzie
Fotky Honor V40 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor V40 5G?
Cena Honor V40 5G je €460 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor V40 5G uvedený na trh?
Honor V40 5G bol oficiálne predstavený Piatok, 22. Januára 2021.
-
Je Honor V40 5G dostupný v obchodoch?
Áno, Honor V40 5G je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor V40 5G?
Honor V40 5G váži približne 189 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor V40 5G?
Displej Honor V40 5G má uhlopriečku 6.72 palca.
-
Podporuje Honor V40 5G siete 5G?
Áno, Honor V40 5G podporuje 5G v pásmach: n1, n28, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Honor V40 5G?
Honor V40 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Honor V40 5G používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Honor V40 5G podporované nie sú.