Honor X80i
Parametre Honor X80i
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | X80i |
| Označenia modelu | LNA-AN00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 10. Apríla 2026 |
| Stav | Čoskoro |
| Ceny | €250 |
Dizajn
| Výška | 157.4 mm (6.20 palca) |
| Šírka | 75.4 mm (2.97 palca) |
| Hrúbka | 7.3 mm (0.29 palca) |
| Hmotnosť | 185 g (6.53 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Zelená, Ružová, Biela |
| Odolnosť | Prachotesný a vodoodolný (vysokotlakové vodné prúdy) |
| Certifikácia odolnosti | IP66 |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.6 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 2600 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 434 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 90.1% |
| Maximálny jas | 6500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Hlinito-kremičité sklo, Odolný proti pádu (do 1,8 m) |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb 3840Hz PWM Dimming |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 6400 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2500 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.5 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB, 512GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 45 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom Senzor priblíženia (ultrazvukový) |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor X80i
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor X80i?
Cena Honor X80i je €250 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy sa očakáva uvedenie Honor X80i?
Honor X80i by mal prísť na trh Piatok, 10. Apríla 2026.
-
Je Honor X80i dostupný v obchodoch?
Nie, Honor X80i ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor X80i?
Honor X80i váži približne 185 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor X80i?
Displej Honor X80i má uhlopriečku 6.6 palca.
-
Podporuje Honor X80i siete 5G?
Áno, Honor X80i podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Honor X80i?
Honor X80i má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.