Huawei Enjoy 20e
Parametre Huawei Enjoy 20e
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | Enjoy 20e |
| Označenia modelu | MLD-AL10 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 28. Októbra 2021 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 11. Novembra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €130 |
Dizajn
| Výška | 159.1 mm (6.26 palca) |
| Šírka | 74.1 mm (2.92 palca) |
| Hrúbka | 9 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 185 g (6.53 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Fialová |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.3 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1600 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 278 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 81.3% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P35 (Medzinárodné) HiSilicon Kirin 710A (Medzinárodné) |
| Počet jadier CPU | 8 (Medzinárodné) 8 (Medzinárodné) |
| Výrobný proces | 16 nm (Medzinárodné) 14 nm (Medzinárodné) |
| Max. frekvencia CPU | 2300 MHz (Medzinárodné) 2.0 GHz (Medzinárodné) |
| Architektúra CPU | 64-bit (Medzinárodné) 32-bit (Medzinárodné) |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 (Medzinárodné) Cortex-A73 Cortex-A53 (Medzinárodné) |
| Typ pamäte | LPDDR4X (Medzinárodné) LPDDR4 (Medzinárodné) |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8320 (Medzinárodné) ARM Mali-G51 MP4 (Medzinárodné) |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSD |
Softvér
| Operačný systém | HarmonyOS 2.0 |
| Nadstavba | EMUI 10.1 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokouhlý ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Rozpoznávanie tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Huawei Enjoy 20e
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei Enjoy 20e?
Cena Huawei Enjoy 20e je €130 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei Enjoy 20e uvedený na trh?
Huawei Enjoy 20e bol oficiálne predstavený Štvrtok, 11. Novembra 2021.
-
Je Huawei Enjoy 20e dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei Enjoy 20e je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei Enjoy 20e?
Huawei Enjoy 20e váži približne 185 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei Enjoy 20e?
Displej Huawei Enjoy 20e má uhlopriečku 6.3 palca.
-
Podporuje Huawei Enjoy 20e siete 5G?
Nie, Huawei Enjoy 20e nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei Enjoy 20e?
Huawei Enjoy 20e má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei Enjoy 20e používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei Enjoy 20e podporované nie sú.