Huawei Enjoy Z 5G
Parametre Huawei Enjoy Z 5G
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | Enjoy Z 5G |
| Označenia modelu | DVC-AN00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 03. Júna 2020 |
| Dátum uvedenia | Streda, 03. Júna 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €220 |
Dizajn
| Výška | 160 mm (6.30 palca) |
| Šírka | 75.3 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 182 g (6.42 oz) |
| Farby | Dýchajúci kryštál, tmavomodrá, Polnočná čierna |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.5 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 405 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.7% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 800 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC4 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Varianty | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 10.1 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 120° ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Makro ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 22.5 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Huawei Enjoy Z 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei Enjoy Z 5G?
Cena Huawei Enjoy Z 5G je €220 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei Enjoy Z 5G uvedený na trh?
Huawei Enjoy Z 5G bol oficiálne predstavený Streda, 03. Júna 2020.
-
Je Huawei Enjoy Z 5G dostupný v obchodoch?
Nie, Huawei Enjoy Z 5G už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei Enjoy Z 5G?
Huawei Enjoy Z 5G váži približne 182 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei Enjoy Z 5G?
Displej Huawei Enjoy Z 5G má uhlopriečku 6.5 palca.
-
Podporuje Huawei Enjoy Z 5G siete 5G?
Áno, Huawei Enjoy Z 5G podporuje 5G v pásmach: n1, n38, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei Enjoy Z 5G?
Huawei Enjoy Z 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei Enjoy Z 5G používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei Enjoy Z 5G podporované nie sú.