Huawei Mate X2
Parametre Huawei Mate X2
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | Mate X2 |
| Označenia modelu | TET-AN00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 22. Februára 2021 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 25. Februára 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €2,300 |
Dizajn
| Výška | 161.8 mm (6.37 palca) |
| Šírka | 145.8 mm (5.74 palca) |
| Hrúbka | 8.2 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 295 g (10.41 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Zberateľská edícia čierna/biela/červená, Svetlomodrá, Farba ružového zlata, Biela |
Displej
| Typ displeja | Skladací OLED, OLED |
| Uhlopriečka | 8 palca |
| Rozlíšenie | 2200 × 2480 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Hustota pixelov | 413 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.3% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 9000 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.13 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | ARM Mali-G78 MP24 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 11 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.9, 23 mm ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/1.28" Veľkosť snímača Multi-Directional PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 12 MPx, ƒ/2.4, 70 mm ( Teleobjektív ), x3 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 8 MPx, ƒ/4.4, 240 mm ( Periskopický teleobjektív ), x10 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 16 MPx, ƒ/2.2, 17 mm ( Ultraširokouhlý ) Automatický blesk |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Laserové automatické zaostrovanie Leica optika Panoráma Ťuknite pre zaostrenie Senzor farebného spektra |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 55 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n84 (2100 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei Mate X2
Video recenzie
Fotky Huawei Mate X2
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei Mate X2?
Cena Huawei Mate X2 je €2,300 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei Mate X2 uvedený na trh?
Huawei Mate X2 bol oficiálne predstavený Štvrtok, 25. Februára 2021.
-
Je Huawei Mate X2 dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei Mate X2 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei Mate X2?
Huawei Mate X2 váži približne 295 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei Mate X2?
Displej Huawei Mate X2 má uhlopriečku 8 palca.
-
Podporuje Huawei Mate X2 siete 5G?
Áno, Huawei Mate X2 podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79, n80, n84.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei Mate X2?
Huawei Mate X2 má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei Mate X2 používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei Mate X2 podporované nie sú.