Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Parametre Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | MatePad Pro 12.6 (2021) |
| Označenia modelu | WGR-W09 (Medzinárodné) WGR-W19 (Medzinárodné) WGR-AN19 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 02. Júna 2021 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 25. Júna 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €800 |
Dizajn
| Výška | 286.5 mm (11.28 palca) |
| Šírka | 184.7 mm (7.27 palca) |
| Hrúbka | 6.7 mm (0.26 palca) |
| Hmotnosť | 609 g (21.48 oz) |
| Farby | Sivá, Zelená, Strieborná |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu (magnetická) |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Uhlopriečka | 12.6 palca |
| Rozlíšenie | 2560 × 1600 pixelov |
| Pomer strán | 16:10 |
| Hustota pixelov | 240 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 9000E (Medzinárodné) HiSilicon Kirin 9000 (Medzinárodné) |
| Počet jadier CPU | 8 (Medzinárodné) 8 (Medzinárodné) |
| Výrobný proces | 5 nm (Medzinárodné) 5 nm (Medzinárodné) |
| Max. frekvencia CPU | 3.13 GHz (Medzinárodné) 3.13 GHz (Medzinárodné) |
| Architektúra CPU | 64-bit (Medzinárodné) 64-bit (Medzinárodné) |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Medzinárodné) 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Medzinárodné) |
| Typ pamäte | LPDDR5 (Medzinárodné) LPDDR5 (Medzinárodné) |
| Grafický čip | ARM Mali-G78 MP22 (Medzinárodné) ARM Mali-G78 MP24 (Medzinárodné) |
| RAM | 8GB, 4GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | HarmonyOS 2.0 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 13 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.4 ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Senzory | 3D ToF senzor |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 050 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 40 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 27 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Reverzné bezdrôtové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n84 (2100 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 8 reproduktorov, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Video recenzie
Fotky Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Cena Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) je €800 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) uvedený na trh?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) bol oficiálne predstavený Piatok, 25. Júna 2021.
-
Je Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) váži približne 609 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Displej Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) má uhlopriečku 12.6 palca.
-
Podporuje Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) siete 5G?
Áno, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n7, n8, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79, n80, n84.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.