Huawei nova 6 5G
Parametre Huawei nova 6 5G
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | nova 6 5G |
| Označenia modelu | WLZ-AN00 (Medzinárodné) WLZ-TN00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Nedeľa, 01. Decembra 2019 |
| Dátum uvedenia | Nedeľa, 01. Decembra 2019 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | ₹38,540 |
Dizajn
| Výška | 162.7 mm (6.41 palca) |
| Šírka | 75.8 mm (2.98 palca) |
| Hrúbka | 9 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 212 g (7.48 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Modrá, Provence, Červená |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.57 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 401 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.5% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 990 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.86 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G76 MP16 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.0 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | EMUI 10 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 40 MPx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokouhlý ), 1/1.7" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 80 mm ( Teleobjektív ), x3 Optický zoom, 1/4.0" Veľkosť snímača PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 8 MPx, ƒ/2.4, 16 mm ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Laserové automatické zaostrovanie Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps 720p @ 960 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 32 MPx, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 17 mm ( Ultraširokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4200 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 40 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei nova 6 5G
Video recenzie
Fotky Huawei nova 6 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei nova 6 5G?
Cena Huawei nova 6 5G je ₹38,540 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei nova 6 5G uvedený na trh?
Huawei nova 6 5G bol oficiálne predstavený Nedeľa, 01. Decembra 2019.
-
Je Huawei nova 6 5G dostupný v obchodoch?
Nie, Huawei nova 6 5G už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei nova 6 5G?
Huawei nova 6 5G váži približne 212 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei nova 6 5G?
Displej Huawei nova 6 5G má uhlopriečku 6.57 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei nova 6 5G?
Huawei nova 6 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Dvojitý fotoaparát.