Huawei P50 Pocket
Parametre Huawei P50 Pocket
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | P50 Pocket |
| Označenia modelu | BAL-AL00 (Medzinárodné) BAL-L49 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 23. Decembra 2021 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 23. Decembra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €870 |
Dizajn
| Výška | 170 mm (6.69 palca) |
| Šírka | 75.5 mm (2.97 palca) |
| Hrúbka | 7.2 mm (0.28 palca) |
| Hmotnosť | 190 g (6.70 oz) |
| Farby | čierna, Zlatá, Strieborná |
Displej
| Typ displeja | Skladací OLED, OLED |
| Uhlopriečka | 6.9 palca |
| Rozlíšenie | 1188 × 2790 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 21:9 |
| Hustota pixelov | 442 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.1% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.84 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | HarmonyOS 2.0 |
| Nadstavba | EMUI 12 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 40 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača PDAF 13 MPx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokouhlý ), x3 Optický zoom Automatické zaostrovanie (AF) 32 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 0.7 μm, 1/3.14" Veľkosť snímača Automatické zaostrovanie (AF) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Laserové automatické zaostrovanie Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Rozpoznávanie tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie Senzor farebného spektra |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/120/240 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 10.7 MPx, ƒ/2.2 ( Ultraširokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 40 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, NavIC, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia Senzor UV iluminátora |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei P50 Pocket
Video recenzie
Fotky Huawei P50 Pocket
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei P50 Pocket?
Cena Huawei P50 Pocket je €870 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei P50 Pocket uvedený na trh?
Huawei P50 Pocket bol oficiálne predstavený Štvrtok, 23. Decembra 2021.
-
Je Huawei P50 Pocket dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei P50 Pocket je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei P50 Pocket?
Huawei P50 Pocket váži približne 190 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei P50 Pocket?
Displej Huawei P50 Pocket má uhlopriečku 6.9 palca.
-
Podporuje Huawei P50 Pocket siete 5G?
Nie, Huawei P50 Pocket nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei P50 Pocket?
Huawei P50 Pocket má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei P50 Pocket používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei P50 Pocket podporované nie sú.