Huawei Pura 70 Pro
Parametre Huawei Pura 70 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | Pura 70 Pro |
| Označenia modelu | HBN-LX9 (Medzinárodné) HBN-AL00 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 18. Apríla 2024 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 29. Apríla 2024 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,440 |
Dizajn
| Výška | 162.6 mm (6.40 palca) |
| Šírka | 75.1 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 220 g (7.76 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Fialová, Biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (vydrží vysokotlaké vodné prúdy; ponoriteľný do hĺbky 2 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68 |
Displej
| Typ displeja | LTPO OLED |
| Uhlopriečka | 6.8 palca |
| Rozlíšenie | 1260 × 2844 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.3% |
| Maximálny jas | 2500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Huawei Kunlun 2 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb 1440Hz PWM Dimming Kapacitný dotykový displej HDR Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 9010 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2300 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.3 GHz – Taishan Big 3x 2.18 GHz – Taishan Mid 4x 1.55 GHz – Cortex-A510 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Maleoon 910 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Nadstavba | EMUI 14.2 (medzinárodné), HarmonyOS 4.2 (Čína) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, 25 mm ( Širokouhlý ), 1/1.3" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 48 MPx, ƒ/2.1, 93 mm ( Teleobjektív ), x3.5 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF (5cm - ∞) 12.5 MPx, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Laserové automatické zaostrovanie Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, HDR, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.4 ( Ultraširokouhlý ) Automatické zaostrovanie (AF) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Video funkcie | HDR |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5050 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 100 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 80 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Reverzné bezdrôtové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom |
| Ďalšie funkcie | Satelitné správy BDS |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Huawei Pura 70 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei Pura 70 Pro?
Cena Huawei Pura 70 Pro je €1,440 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei Pura 70 Pro uvedený na trh?
Huawei Pura 70 Pro bol oficiálne predstavený Pondelok, 29. Apríla 2024.
-
Je Huawei Pura 70 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei Pura 70 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei Pura 70 Pro?
Huawei Pura 70 Pro váži približne 220 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei Pura 70 Pro?
Displej Huawei Pura 70 Pro má uhlopriečku 6.8 palca.
-
Podporuje Huawei Pura 70 Pro siete 5G?
Áno, Huawei Pura 70 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei Pura 70 Pro?
Huawei Pura 70 Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.