Lava Shark 2
Parametre Lava Shark 2
Základné informácie
| Výrobca | Lava |
| Názov modelu | Shark 2 |
| Dátum predstavenia | Utorok, 26. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 10. Júna 2026 |
| Stav | Čoskoro |
| Ceny | €110 |
Dizajn
| Výška | 165.9 mm (6.53 palca) |
| Šírka | 76.8 mm (3.02 palca) |
| Hrúbka | 8.8 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 210 g (7.41 oz) |
| Farby | čierna, Biela |
| Odolnosť | Prachotesný a vodotesný (proti striekaniu vody) |
| Certifikácia odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.75 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1612 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 262 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.9% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T8200 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2300 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.3 GHz – Cortex-A76 6x 2.1 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 @850MHz |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n/ac |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Lava Shark 2
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Lava Shark 2?
Cena Lava Shark 2 je €110 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy sa očakáva uvedenie Lava Shark 2?
Lava Shark 2 by mal prísť na trh Streda, 10. Júna 2026.
-
Je Lava Shark 2 dostupný v obchodoch?
Nie, Lava Shark 2 ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Lava Shark 2?
Lava Shark 2 váži približne 210 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Lava Shark 2?
Displej Lava Shark 2 má uhlopriečku 6.75 palca.
-
Podporuje Lava Shark 2 siete 5G?
Áno, Lava Shark 2 podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Lava Shark 2?
Lava Shark 2 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.