Motorola Razr 2019
Parametre Motorola Razr 2019
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr 2019 |
| Označenia modelu | XT2000-1 (Medzinárodné) XT2000-2 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 06. Februára 2020 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 06. Februára 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €510 |
Dizajn
| Výška | 172 mm (6.77 palca) |
| Šírka | 72 mm (2.83 palca) |
| Hrúbka | 6.9 mm (0.27 palca) |
| Hmotnosť | 205 g (7.23 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Hliník Predná strana: Plast |
| Farby | čierna, Zlatá |
Displej
| Typ displeja | Skladací P-OLED |
| Uhlopriečka | 6.2 palca |
| Rozlíšenie | 876 × 2142 pixelov |
| Hustota pixelov | 373 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 70.2% |
| Ochrana displeja | Vodoodolná vrstva |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 10 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie), Možno aktualizovať na {0} Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/1.7 Dual-Pixel PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | Laserové automatické zaostrovanie Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
| Senzory | 3D ToF senzor |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.0 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 2510 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 15 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Motorola Razr 2019
Video recenzie
Fotky Motorola Razr 2019
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr 2019?
Cena Motorola Razr 2019 je €510 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr 2019 uvedený na trh?
Motorola Razr 2019 bol oficiálne predstavený Štvrtok, 06. Februára 2020.
-
Je Motorola Razr 2019 dostupný v obchodoch?
Nie, Motorola Razr 2019 už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr 2019?
Motorola Razr 2019 váži približne 205 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr 2019?
Displej Motorola Razr 2019 má uhlopriečku 6.2 palca.
-
Podporuje Motorola Razr 2019 siete 5G?
Nie, Motorola Razr 2019 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr 2019?
Motorola Razr 2019 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.