Motorola Razr 70
Parametre Motorola Razr 70
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr 70 |
| Dátum predstavenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €920 |
Dizajn
| Výška | 171.3 mm (6.74 palca) |
| Šírka | 74 mm (2.91 palca) |
| Hrúbka | 7.3 mm (0.29 palca) |
| Hmotnosť | 188 g (6.63 oz) |
| Konštrukčné materiály | Rám: Hliník Predná strana: Plast (Rozložené) |
| Farby | Zelená, Šedá, Ružová, Biela |
| Odolnosť | Vodoodolný (do 1,5 m po dobu 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.9 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2640 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 413 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.9% |
| Maximálny jas | 3000 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass Victus, V súlade s MIL-STD-810H |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Mediatek Dimensity 7400X |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2600 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.7 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/1.95" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) 50 MPx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokouhlý ), 1.28 μm, 1/2.76" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.4 ( Širokouhlý ), 0.7 μm, 1/3.14" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 4800 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Dolby Atmos, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Motorola Razr 70
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr 70?
Cena Motorola Razr 70 je €920 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr 70 uvedený na trh?
Motorola Razr 70 bol oficiálne predstavený Streda, 29. Apríla 2026.
-
Je Motorola Razr 70 dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Razr 70 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 váži približne 188 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr 70?
Displej Motorola Razr 70 má uhlopriečku 6.9 palca.
-
Podporuje Motorola Razr 70 siete 5G?
Áno, Motorola Razr 70 podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.