Motorola Razr 70+
Parametre Motorola Razr 70+
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr 70+ |
| Dátum predstavenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,150 |
Dizajn
| Výška | 171.4 mm (6.75 palca) |
| Šírka | 74 mm (2.91 palca) |
| Hrúbka | 7.1 mm (0.28 palca) |
| Hmotnosť | 189 g (6.67 oz) |
| Konštrukčné materiály | Predná strana: Gorilla Glass Victus (Zložený) Predná strana: Plast (Rozložené) Pánt: titán |
| Farby | Zelená |
| Certifikácia odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.9 palca |
| Rozlíšenie | 1084 × 2640 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Hustota pixelov | 414 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.1% |
| Maximálny jas | 3000 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass Victus |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.0 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/1.95" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 50 MPx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokouhlý ), 1.28 μm, 1/2.76" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcie | Dolby Vision, HDR10+ |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.4 ( Širokouhlý ), 0.7 μm |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batéria
| Kapacita | 4500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 45 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Dolby Atmos, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Motorola Razr 70+
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr 70+?
Cena Motorola Razr 70+ je €1,150 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr 70+ uvedený na trh?
Motorola Razr 70+ bol oficiálne predstavený Streda, 29. Apríla 2026.
-
Je Motorola Razr 70+ dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Razr 70+ je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ váži približne 189 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr 70+?
Displej Motorola Razr 70+ má uhlopriečku 6.9 palca.
-
Podporuje Motorola Razr 70+ siete 5G?
Áno, Motorola Razr 70+ podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.