Motorola Tab G20
Parametre Motorola Tab G20
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Tab G20 |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 30. Septembra 2021 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 02. Októbra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €130 |
Dizajn
| Výška | 199.1 mm (7.84 palca) |
| Šírka | 121.8 mm (4.80 palca) |
| Hrúbka | 8.2 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 305 g (10.76 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Platinová šedá farba |
Displej
| Typ displeja | TDDI IPS LCD |
| Uhlopriečka | 8 palca |
| Rozlíšenie | 800 × 1280 pixelov |
| Pomer strán | 16:10 |
| Hustota pixelov | 189 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 76.5% |
| Maximálny jas | 350 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P22T |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.3 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Úložisko | 32GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 32GB 3GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx Automatický blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 2 MPx |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 720p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5100 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Mobilné siete | Nie |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Motorola Tab G20
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Tab G20?
Cena Motorola Tab G20 je €130 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Tab G20 uvedený na trh?
Motorola Tab G20 bol oficiálne predstavený Sobota, 02. Októbra 2021.
-
Je Motorola Tab G20 dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Tab G20 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Tab G20?
Motorola Tab G20 váži približne 305 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Tab G20?
Displej Motorola Tab G20 má uhlopriečku 8 palca.
-
Podporuje Motorola Tab G20 siete 5G?
Nie, Motorola Tab G20 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Tab G20?
Motorola Tab G20 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.