Nokia 2.1
Parametre Nokia 2.1
Základné informácie
| Výrobca | Nokia |
| Názov modelu | 2.1 |
| Označenia modelu | TA-1080 (Medzinárodné) TA-1092 (Medzinárodné) TA-1084 (Medzinárodné) TA-1093 (Medzinárodné) TA-1086 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Augusta 2018 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Augusta 2018 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €100 |
Dizajn
| Výška | 153.6 mm (6.05 palca) |
| Šírka | 77.6 mm (3.06 palca) |
| Hrúbka | 9.7 mm (0.38 palca) |
| Hmotnosť | 174 g (6.14 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Hliník Predná strana: Gorilla sklo 3 |
| Farby | Modrá\/medená, Modrá\/strieborná, Sivá\/strieborná |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 5.5 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1280 pixelov |
| Pomer strán | 16:9 |
| Hustota pixelov | 267 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 70% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 28 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.4 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 308 |
| RAM | 1GB |
| Úložisko | 8GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 8GB 1GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 8.1 (Oreo), Možno aktualizovať na {0} Android 10 (Quince Tart) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx Automatický blesk |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Režim nepretržitého snímania Komppenzácia expozície Detekcia tváre Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 720p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Nokia 2.1
Video recenzie
Fotky Nokia 2.1
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Nokia 2.1?
Cena Nokia 2.1 je €100 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Nokia 2.1 uvedený na trh?
Nokia 2.1 bol oficiálne predstavený Streda, 01. Augusta 2018.
-
Je Nokia 2.1 dostupný v obchodoch?
Nie, Nokia 2.1 už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Nokia 2.1?
Nokia 2.1 váži približne 174 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Nokia 2.1?
Displej Nokia 2.1 má uhlopriečku 5.5 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Nokia 2.1?
Nokia 2.1 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.