Nokia 3 V
Parametre Nokia 3 V
Základné informácie
| Výrobca | Nokia |
| Názov modelu | 3 V |
| Dátum predstavenia | Piatok, 23. Augusta 2019 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 23. Augusta 2019 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €140 |
Dizajn
| Výška | 161.2 mm (6.35 palca) |
| Šírka | 76.2 mm (3.00 palca) |
| Hrúbka | 9.1 mm (0.36 palca) |
| Hmotnosť | 188 g (6.63 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Vpredu: Sklo |
| Farby | Modrá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.26 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1520 pixelov |
| Pomer strán | 19:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 79.6% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 429 |
| Počet jadier CPU | 4 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR3 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 504 |
| RAM | 2GB |
| Úložisko | 16GB |
| Typ interného úložiska | eMMC 5.1 |
| Varianty | 16GB 2GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie), Možno aktualizovať na {0} Android 10 (Quince Tart) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2, 1.12 μm, 1/3.1" Veľkosť snímača Automatický blesk |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Geotagovanie Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2, 27 mm ( Širokouhlý ), 1.12 μm, 1/5.0" Veľkosť snímača |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b13 (700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Nokia 3 V
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Nokia 3 V?
Cena Nokia 3 V je €140 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Nokia 3 V uvedený na trh?
Nokia 3 V bol oficiálne predstavený Piatok, 23. Augusta 2019.
-
Je Nokia 3 V dostupný v obchodoch?
Nie, Nokia 3 V už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Nokia 3 V?
Nokia 3 V váži približne 188 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Nokia 3 V?
Displej Nokia 3 V má uhlopriečku 6.26 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Nokia 3 V?
Nokia 3 V má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.